0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Miaенски Карат Карат Т.В. Бенд на полу-вечна годишнина од дијамант Платинум

Miaенски Карат Карат Т.В. Бенд на полу-вечна годишнина од дијамант Платинум

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Изразувајте ја вистинската loveубов со овој полу-верен бенд на Мијабела Дијамант. Изработено во бујно платина и има 11 дијаманти поставени од круни, поставени од пронг (G-H, I1-I2), кои се вметнуваат во дизајн на цик-цак за давање смел изглед. Овие треперечки дијаманти се украсени на половина пат на неговиот бенд. Измабена со сјај, овој гламурозен полу-верен прстен е сигурно да го стопи нејзиното срце. Направете ја да се чувствува како принцеза со овој волшебна група. Направено во платина. 1/2 КТ. Т.В. Дијамант. Боја на дијаманти : G-H. Јасност на дијаманти : I1-I2. Камења поставени од пронг. Ширина на опсегот : 1,7мм. Полу-еветни бенд. Април Април. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

За производот

Избор на клиент