0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ѓердан од бесконечна лента Мајка ќерка

Ѓердан од бесконечна лента Мајка ќерка

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Цврст ѓердан од не'рѓосувачки челик бесконечен бар - Мајка ќерка Мајка и ќерка - Цврст не'рѓосувачки челик - 1,1 инчен бар - кабелски ланец од 17 инчи - 1 инчен екстендер розов кутија дизајни, производители и пазари рачно завршени и современи накит направени од висококвалитетни материјали на прифатлива цени. Основана во 2011 година и со седиште во Бруклин, Newујорк, Пинк Бокс стана име на домаќинството во рачно изработени современи производи. Фондацијата на розова кутија е обликувана од неговите водечки принципи. Од нашата матична канцеларија ја повикуваме базата, до нашите канали за дистрибуција што го нарекуваме поле. Нашата мисија и основните вредности се повеќе од само зборови, тие се начин на живот. Нашата цел е да ги допираме животите на многу луѓе, да инспирираме, да мотивираме. Ние заработуваме за тоа што го добиваме, но правиме живот според она што го даваме.

За производот

Избор на клиент