0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Leенски женски ултра l l долга директно Jeanан

Leенски женски ултра l l долга директно Jeanан

DEN 558.40
Достапно за нарачка

Достапност

Leенски Ultra Ultra Lux Long Straight Jean/b> le ultra Lux долги права фармерки го претвора секој тротоарот во вашата лична писта. Нежните вклопувани ленти за половината и директното отворање на нозете ги прават овие тенок фитинг фармерки омилени за викендот. Направени со врвна ткаенина за истегнување, овие фармерки никогаш не ја губат својата форма и се движат со вас за дополнителна флексибилност. Облечете се нагоре или надолу со омилените блузи и маички. Тенок вклоп. Мазно вклопување на половината. Права нога. Премиум ткаенина се движи, се протега, се наведнува и никогаш не ја губи својата форма. Стил# 103418243. 83% памук, 14% полиестер, 3% спандекс.

За производот

Избор на клиент