0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Засекогаш јас девојки Руфл елек, графичка маица и печатени хеланки со појава на лента за глава, сет на облеки од 3 парчиња, големини 4-12

Засекогаш јас девојки Руфл елек, графичка маица и печатени хеланки со појава на лента за глава, сет на облеки

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Симпатична стил доаѓа во тројка со овој сет на облека засекогаш мене 3-парчиња. Лесен начин да ја подготвиме за денот, во овој сет се одликува со елек, графичка маица и печатени хеланки комплетни со појавување на лентата за глава за да го повлечете целиот изглед заедно! Комплетот за облека со 3 парчиња вклучува : 1 елек, 1 маица и 1 пар печатени хеланки. Вест : Отворен предност; без ракави; еластична половината; Две џебови однапред со украси. Маица : екипаж; кратки ракави; Графички принт од предната страна. Легави : влечење на стилизирање; печатење на сите. Вклучува појавување на лентата за глава. Маица и хеланки : 95% полиестер/5% спандекс; Вест : 100% памук. Машина за перење. Увезени. Облека со 3 парчиња сет со појавување на лентата за глава за девојчиња од Forever Me.

За производот

Избор на клиент