0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Riverridge Home Kids 4-Tier 13in Salder Sholf со организатор на играчки и сиви отпадоци

Riverridge Home Kids 4-Tier 13in Salder Sholf со организатор на играчки и сиви отпадоци

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Создадете одредено место за складирање за играчки и книги во игротеката со оваа лента за скалила за деца. Одликувајќи се со три отворени полици, две вклучени канти за складирање на ткаенини и понизок простор за складирање, оваа разноврсна полица за книги прави совршен додаток на секоја просторија во домот. Користете ја отворената полица за да прикажете рамки за слики или украсни предмети, а потоа пополнете ги цврстите канти за ткаенини со мали играчки, занаетчиски материјали, игри и многу повеќе. Затегнете ги полнетите животни, топки и други разни играчки во одделот за складирање подолу. Со вклучените упатства за склопување, цврста конструкција и хардвер за прицврстување на wallидови, оваа нивоа на полица е дизајнирана со безбедност и повеќенаменска функционалност во умот. Пар со дополнителните полици за домашни скалила Riverridge® за уште поголемо складирање и организација во вашиот простор. Четиристепена полица за книги има три отворени полици, две канти за складирање на ткаенини и простран, понизок простор за складирање. Светло бело насликана завршница за чист, разноврсен изглед. Совршено место за деца да чуваат книги, играчки, игри, полнети животни и многу повеќе.

За производот

Избор на клиент