0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Сет за модни џогер за девојче од ситни девојчиња

Сет за модни џогер за девојче од ситни девојчиња

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Beе биде удобна и пријатна без разлика каде денот ќе ја однесе во овој сет на две парчиња. Мекиот зелен врв има модерни шутли надолу по страните и задебелен печатење на бели форми што совршено одговараат на џогерите. Промената е лесно преку копчињата на вратот. Затегната половината со контрастно влечење ги одржува работите удобни додека манжетните со ребрести, кокошки и деколте го одржуваат студот. Petit Lem бебе девојче 2 компјутерски моден џогер сет (3 M-24 M).

За производот

Избор на клиент