0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Тајни богатства женски луксузен градник за покривање

Тајни богатства женски луксузен градник за покривање

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Вашите секојдневни најважни работи по цена што не може да се победи - сега со повеќе големини од кога било! Нашите тајни богатства женски градник за целосна покриеност е дизајниран со вас на ум! Најлонската ткаенина има мат ефект за луксузен изглед, а меките, лесно наредени чаши ја обезбедуваат вашата омилена класична покриеност на маицата. Плус, поголемите димензии имаат двојно слој крилја за дополнителна поддршка. Меките, затегнати ленти се целосно прилагодливи за да ви обезбедат совршен хардвер за вклопување и розово злато, обезбедуваат елегантен допир. Исто така, има и супер-комбинирана перниче и око. Вашиот секојдневен градник за маица треба да испорача на вклопување, функција, удобност и издржливост. Не е тајна дека тајните богатства на женскиот градник за целосна покриеност се испорачува и сигурно ќе стане главен во вашата интимска гардероба. Измазнување на формата на целосна покриеност; Крило со двојно слој со балет назад за поддршка; Мазна винонска/спандекс ткаенина; Сјај преден ремен; Кука прстен за Racerback; Хардвер од розово злато; Перничена кука и око.

За производот

Избор на клиент