0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Оригинална опрема C спојка

Оригинална опрема C спојка

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Оригинална опрема Компресор за климатизација спојка на оригиналната опрема за климатизација на компресорот е идеална замена за висококвалитетна оригинална опрема што е произведена за да се исполнат или надминат спецификациите на ОЕ за вклопување, форма и функција. Карактеристики и придобивки : Премиум Оригиналната замена на опрема обезбедува перформанси и сигурност произведени за да се исполнат ОЕСКИ СПЕЦИОНАЦИИ Оригинална опрема A/C спојка.

За производот

Избор на клиент