0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници на јуниорите директно поделени фармерки на полите

Без граници на јуниорите директно поделени фармерки на полите

DEN 351.04
Достапно за нарачка

Достапност

Ажурирање на вашите омилени фармерки, без никакви фармерки на границите не се изглед да се запамети со ладно, поделено полите. Најдобро кога се носите со омилената мета и патики. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 7. одговара : директно. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 33,5 ”Inseam. Затворање : копчето предно; Затворање на поштенски патенти. Ockебови : Стил од 5 џеб. Карактеристики : Сплит полите; потресени детали. Директно поделени фармерки за помлади за јуниори од без граници.

За производот

Избор на клиент