0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
ВИКТОРИЈА К Women'sенски перфорирани ленти за крцкање со сандали со странични токи

ВИКТОРИЈА К Women'sенски перфорирани ленти за крцкање со сандали со странични токи

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Пар од сандали на Викторија К перфориран материјал и крст на крстот преку предната и страничната тока, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава удобност. Овој трендовски, елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта. Елегантен пар сандали на Викторија К додава талент на вашата секојдневна гардероба и овие доаѓаат во низа бои. Викторија К Сандали. Перфориран материјал. Крис вкрстена лента низ предниот дел. Странична тока. 100% гумен ѓон. Достапно во многу бои. Удобно креветот за нозе. Користете мека крпа за чистење.

За производот

Избор на клиент