0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Regsmith геометриски југозападен модерни теписи во областа Бохо

Regsmith геометриски југозападен модерни теписи во областа Бохо

DEN 1457.92
Достапно за нарачка

Достапност

Инспириран од југозападниот и уметничко-деко дизајнот, оваа област килим е совршен спој на Boho и софистицираност. Елементите на боемската талент и геометриската симетрија се комбинираат за да го доведат во живот овој прекрасен нов килим. Со помош на нашите квалификувани занаетчии, рачно изработената конструкција го прави секој килим уникатен како домот во кој се наоѓа. Без разлика дали вашиот украсен декор е модерен, современ, среден век или бохо, овој килим ќе го заврши вашиот дом! За килим Смит : Руг Смит е производител на убави, елегантни, килими за модна напредна област. Без разлика дали вашиот стил е современ, традиционален, излитена шик, модерен, глам или преоден век, ние ги дизајнираме нашите килими во областа со сите мотиви за домашни декор. Во килимот Смит, ние се гордееме со обезбедување на килими за одржлива област на животната средина со употреба на миленичиња влакна во изградбата на нашите производи. Со користење на рециклирани материјали, ние сме во состојба да понудиме прифатливи килими со убави дизајни. Нашите килими се машински изработени и завршени рачно, ви даваат автентичен изглед на рачно изработен килим, но по дел од трошоците. Нашите кадифен килими доаѓаат во најразлични големини, вклучувајќи 5'x7 ', 8'x10' и 7'x9 'за да именуваме неколку. Завршете го вашиот проект за домашни декории со нов килим што ќе го има вашиот следен гостин! Премиум материјал : Килим со завршена волна, со луксузен изглед и чувство. Издржливост и долговечност - рачно изработени килими со висок квалитет, изработени од квалификувани занаетчии, обезбедување уникатен и детален изглед; Совршено одговара за вашата дневна соба, семејна соба, трпезарија, спална соба или ходник. ПЕТ пријателски и дизајниран со еластичност против секојдневното носење и солзи, идеално за умерени области со сообраќај. Куп и димензии - Висина на купот мери висока 0,25 инчи, вкупно површина за килими - 8 'x 10'. Дизајн и стил - килими со килими се надополнуваат совршено со современи, преодни, модерни, боемски, средината на век, фарма и излитени шик стилови на декор. Различни големини -Семејството Echota reg се нуди во следниве големини за вклопување во која било просторија : 3 'x 5', 5 'x 8', 8 'x 10'. Одржување на лесна нега - Лесно за чистење, килим што не пролева. Препорачуваат редовно празнење; тресете или забележете чисто по потреба. За тешко да се отстранат дамките, се препорачува професионално чистење на килим.

За производот

Избор на клиент