0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Крајбрежен накит за машка двојна черепи Тигар Око и Они нараквица

Крајбрежен накит за машка двојна черепи Тигар Око и Они нараквица

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Крајбрежниот накит со двојни челични черепи со тигар око и оникс прилагодлива нараквица ја носат оваа нараквица за да му дадат на кој било изглед на додадената изјава. Должината е 8 1/4 инчи, внатрешниот обем е 7 1/4 инчи, а ширината е 3/8inches. Нараквицата прилагодува до 1,5 инчи на страна. За да го прилагодите повлекувањето на краевите на каменот, лизнете ја нараквицата и повлечете ги краевите на жицата за да се затегнете. Тип на метал на артикалот : Не'рѓосувачки челик. Метална боја на артикалот : Сребрена. Материјал на артикалот : Метал, најлон, скапоцен камен. Тип на камен на артикалот : Окото на Тигар, Оникс. Камена боја на артикалот : кафеава, црна. Камен облик на предметот : круг. Камената димензија на предметот : 10мм. Метал печат на артикалот : челик. Категорија на артикли : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : нараквица. Должина на нараквица : 8,25 инчи. Внатрешен обем на нараквица : 7,25 инчи со 1,5 во продолжение на страна. Ширина на нараквица : 3/8 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 40 грама. Тип на затворач на артикалот : Прилагодлив слајд. Поставување на камен за накит : напрегање. Стил на артикал : манжетна, изјава, стабилна, прилагодлива, слоевит, брада. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Мажи, машки. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима.

За производот

Избор на клиент