0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
DesignArt Американски фудбалер - Спортски фрлање перница - 18x18

DesignArt Американски фудбалер - Спортски фрлање перница - 18x18

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски спорт фрлаат перници . Попрскајте ја вашата дневна, троседот или креветот со овие пукнати светло обоени уметнички перници. Создадете топол и добредојден трендовски стил со овие. Мултифункционални дизајнерски перничиња. Поканете повеќе здруженија и поставете ги на вашиот тросед, вашиот кауч, вашите столчиња, креветот. И занесете се во бујна, ситна релаксација. Нашата спортска перница е отпечатена со употреба на италијански мастила со голема густина во боја, создавајќи живописно обоени и јасни уметнички дела .. Карактеристики. - Одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. - Основни форми со современи графички дизајни. - Печатено на 100% полиестери со мала тежина. - перница исполнета со 100% полнење со полиестер. Овозможувајќи ви да ја отстраните перницата од нејзината покривка. - без мирис. - 100% хипоалергичен. - Машинско миење ладно одделно, нежно циклус, без белило, виси да се исуши. - Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина. - Достапно во неколку големини. - Атрибут : Спорт. - Предмет : Спортски изведувачки уметности "Совршен акцент на секое парче мебел. Печатено на 100% полиестер со мала тежина. Затворање на поштенски патенти за да можете да ја отстраните перницата од неговиот капак. суво. Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина.

За производот

Избор на клиент