0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Слики за девојчиња за девојчиња за бебиња за девојчиња

Слики за девојчиња за девојчиња за бебиња за девојчиња

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Цврстите џемпери на девојчињата за девојчиња за бебиња од Гаранималс се едноставен и суштински додаток на есенската и зимската гардероба на вашите мали девојчиња. Конструирани со мека и удобна мешавина од памук, овие џемпери имаат пријатна обвивка за руно и еластични манжетни за нозе за да ја задржат вашата девојка топла кога ќе се спушти температурата. Еластичната лента без кавга е покриена и нема да се чувствува абразивно на нејзината кожа. Овие панталони од руно се достапни во разновидни цврсти бои и се одлични за распрснување околу игралиштето, придружувајќи ја мама на грешки и едноставно лежејќи низ куќата. Тие работат одлично со патики и лабав џемпер за удобен и обичен ансамбл со ладно време. Цврсти џемпери на девојчиња за девојчиња Garanimals бебе : 80% памук, 20% полиестер. Џемпери на девојчињата. Поставена од руно. Цврста боја. Покриена еластична лента за половината. Еластични манжетни. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо.

За производот

Избор на клиент