0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Случај за iPhone, [целото тело] [Заштита на тешка заштита] Случај за намалување на шок со заштитник на екранот за Apple iPhone

Случај за iPhone, [целото тело] [Заштита на тешка заштита] Случај за намалување на шок со заштитник на екранот

DEN 174.24
Достапно за нарачка

Достапност

Случајот со двојно слој го штити вашиот уред од потенцијално оштетување; лесни за пристап до приклучоците за пристаништата, исто така, чуваат прашина и нечистотија. *Самиот телефон никогаш не е вклучен со ES во атрактивна водоотпорна амбалажа што може да се користи за приказ на продавници. *Самиот телефон никогаш не е вклучен со случајот. Случај на i Phone 6, [Целосно тело] [Заштита на тешка должност] Намалување на шок / браник со заштитник на екранот за Apple 6. Случај за i Phone 6, [Целосно тело] [Заштита на тешка должност] Намалување на шокот / куќиште на браник со заштитник на екранот за Apple i Phone 6 (Темно црвена/топла розова).

За производот

Избор на клиент