0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници маицата на рајонските јуниори

Без граници маицата на рајонските јуниори

DEN 168.00
Достапно за нарачка

Достапност

Оди подалеку од основните. Без граници со краток ракав, Rayon Tee не обезбедува деловно дело за докажување на будала за секоја комисија за облека. Сега се одликуваат со џеб на градите и ракави за само манжетни што го гледаат ова на следното ниво. Машина за перење; Нема граници; Јуниори; Рејон; Те; Маица; Врв; V-врат; Кратки ракави; Само манжетна; Само ракав за манжетни; Џеб на лепенка.

За производот

Избор на клиент