0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници без граници на јуниорите

Без граници без граници на јуниорите

DEN 239.84
Достапно за нарачка

Достапност

Однесувајте се кон вашата летна гардероба на оваа безмилотна комбинезон од без граници. Повлекување и суштинско значење, овој џемпери има широко распространета нога и половината за само-вратоврска за ласкав, затегнат изглед. Копчињата од предната страна додаваат нов допир што го издвојува овој скок од останатите. Додадете ги омилените флопи капа и сандали и подготвени сте за еден ден под сонцето! Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. fit : тенок. Деколте : квадратен врат. Затворање : Стил на влечење. Ракави : ленти за рамо. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Предниот дел на копчето; само-розна половината. Без ремен комбинезон за јуниори од без граници.

За производот

Избор на клиент