0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Карат Т.В. Бел дијамант 10к прстен за мажи со жолто злато

Карат Т.В. Бел дијамант 10к прстен за мажи со жолто злато

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Во подготовките за еден од најголемите денови во вашиот живот, одвоивте голем дел од вашето време за избор на совршен венчален прстен за вашата сакана. За среќа, се покривавме со оваа неверојатна зделка. Тоа е искра и сјај цел живот со еден од овие зачудувачки венчални прстени. Секоја опција за стил е направена од 10к бело и 10к жолто злато и може да се пофали со уникатен квалитет сите свои. Изберете го вашиот омилен и подгответе се да го видите лицето на вашата мила светло со возбуда на вашиот посебен ден. Еден момент да се запамети што ќе сјае засекогаш. 10к жолто злато. 1/4 CTW бел дијамант. Men'e Ring Ring достапен во големини 9-10-11.

За производот

Избор на клиент