0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Womenенски џемпер за слободно собрание Ragенски Раглан

Womenенски џемпер за слободно собрание Ragенски Раглан

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Сезоната на џемпери продолжува со овој лежерен, ох-толку-мек џемпер од слободното склопување. Ова ќе го повторите благодарение на трендовската текстура и женствената, ласкаво вклопување. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина s. ФИТ : Опуштено. Тежина : средна тежина; поврзан бод. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги ракави на Раглан. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести врат, манжетни и полите; Текстура на сите; меко предиво. Textенски текстуриран џемпер од Раглан од слободно собрание. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е исто толку убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.

За производот

Избор на клиент