0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Врската за стабилизатор на суспензија Acdelco 45G се вклопува во Изберете: 2007- Киа Соренто

Врската за стабилизатор на суспензија Acdelco 45G се вклопува во Изберете: 2007- Киа Соренто

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Врските за стабилизатор на професионална суспензија на Acdelco Поврзете ја лентата за стабилизатор на вашето возило со контролната рака или лентата и се високо квалитетна замена за многу возила на патот денес. Овие премиум компоненти за замена на задниот дел се произведени за да ги исполнат вашите очекувања за вклопување, форма и функција. Преголемата метална шипка обезбедува сила. Студ со целосна топка обезбедува мазна артикулација и одлична издржливост. Копчиња со раб или хексадецимален дизајн за лесна услуга. Подлога отпорна на корозија. Се вклопува во Изберете : 2007-2009 Kia Sorento и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

За производот

Избор на клиент