0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Scunci Scrunchie врски за коса во мека ткаенина за истегнување, црно -бело, КТ

Scunci Scrunchie врски за коса во мека ткаенина за истегнување, црно -бело, КТ

DEN 127.84
Достапно за нарачка

Достапност

Оригиналниот Scrunchie® сега доаѓа во сите видови на ткаенини, бои и текстури. Оваа 6-пакет на оригинални врски со коса од скринги од Скунчи е мешавина од црно-бели цврсти материи и обрасци и типови на ткаенини. Секој е супер мек, истегнат и ја држи вашата коса удобно цел ден или цела ноќ. Сите гребени се меки и удобни, лизгајќи ја косата без да се повлекуваат или да се вртат. Унисекс стил е одличен за тинејџери и возрасни. Уживајте во нежното држење во варијации на црно -бело, со половина дузина оригинални гребени .. само од Scunci! Врски со коса од 6 пакувања. Мешавина од црно -бели цврсти материи и отпечатоци. Разновидност на текстури. Идеално за тинејџери и возрасни. Унисекс стил. Удобно држење, без влечење. Исто така достапни, клипови за коса Scunci, еластици, гребени и ленти за глава.

За производот

Избор на клиент