0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Едноставно маргаритка ,, шема лента за кујнски пешкир, жолта

Едноставно маргаритка ,, шема лента за кујнски пешкир, жолта

DEN 246.24
Достапно за нарачка

Достапност

Исто како што пазарот на земјоделци носи квалитетно производство на потрошувачите, нашата колекција ќе донесе свежи и квалитетни дизајни во вашиот дом. Нека едноставно, колекцијата на кујнски пешкири на Фармер на Дејзи, ви помага да откопате топла и поканувачка енергија, сигурна да го осветлите вашиот декор. Едноставно Дејзи, 16 x 25 инчи, шема за кујнски пешкири, жолта : деоративна. Вкусни и забавни дизајни. Машина за перење.

За производот

Избор на клиент