0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Дома Jordanордан со 4 парчиња цврсти грмушки затемни завеси, таупе, 38 84

Дома Jordanордан со 4 парчиња цврсти грмушки затемни завеси, таупе, 38 84

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Дајте му на вашиот декор на прозорецот комплетен преуредување и блокирајте ја несаканата светлина со VCNY Home Jordan Triple ткаат панел за завеси. Овој сет на прозорци со 4 парчиња може да се пофали со дизајн на затемнување што блокира светлина, ја намалува бучавата и ја подобрува енергетската ефикасност со тоа што ќе ги одржува просториите поладни во текот на летото и потопло во зима. Достапно во најразлични цврсти бои за да одговараат на вашиот стил, овој сет на прозорец вклучува четири панели што можете да ги користите за да ги покриете екстра-широките прозорци или да облечете повеќе прозорци за совршено координиран изглед. Секој панел е изработен од 100% микрофибер и има метални громи на врвот за лесно виси, отворање и затворање. Само Хемиско чистење. VCNY HOME Jordan 4-парчиња цврсти Gromet Blackout Curtain Cute, Taupe, 38 "x 84" : сет на панели со 4 парчиња. Направено од 100% микрофибер. Се одликува со светло-блокирање и метален дизајн на гром. Секој панел мери 38 x 84 инчи. Само Хемиско чистење.

За производот

Избор на клиент