0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Стерлинг Сребрен Карат Т.В. Ѓердан од приврзок со дијамантско срце, 18 “

Стерлинг Сребрен Карат Т.В. Ѓердан од приврзок со дијамантско срце, 18 “

DEN 7648.00
Достапно за нарачка

Достапност

Да се ​​направи добро никогаш не изгледаше толку убаво. Овој приврзок за дијаманти со јазли на loveубовта е прекрасен и добротворен. Дел од приходите за сите продадени накит за накит ќе одат на добротворната организација на јазли на Loveубовта. Јазлите на убовта обезбедуваат рачно плетени и рачни карпети капачиња, бесплатно, за пациенти со хемотерапија и други кои се соочуваат со опасни по живот заболувања и повреди. Примарната цел на добротворната организација е да ги осветли животите на оние кои имаат потреба преку nessубезност и loveубов. Стерлинг сребро. 18 "ланец на кутии. Затворање на пролетниот прстен.

За производот

Избор на клиент