0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Викторија К женска змија текстура на кожата, златен ланец Бакал балерина станови

Викторија К женска змија текстура на кожата, златен ланец Бакал балерина станови

DEN 367.84
Достапно за нарачка

Достапност

Пар на Викторија К женски змија текстура на кожата, златен ланец, балка балерина, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Станови на Викторија К Балерина. Текстура на кожа на змија. Тока на златен ланец. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

За производот

Избор на клиент