0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Шик стил кој е сигурен дека ќе ги сврти главите, Emmery од Brinley Co. Оваа крок-текстура веганска кожа силуета е стилизирана со текстурирани горе и зашилен пети за изглед на резолуција. Ниска потпетица и удобна пена од 4 мм tru ™ insole го усоврши дизајнот за лифт за прошетка. Висина на пета : 2 1/2-инчен. Тип на пета : Пета. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 15 инчи. Обем на теле : 14 инчи. Врвен обем : 15 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Избор на клиент