0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Швајцарски Алпи Момци реверзибилна пуфер до Бербер јакна со аспиратор, големини 4-16

Швајцарски Алпи Момци реверзибилна пуфер до Бербер јакна со аспиратор, големини 4-16

DEN 927.68
Достапно за нарачка

Достапност

Тоа е како две јакни во едно! Дизајниран да го задржи топол во студените месеци и да го заштити од намалувањето на температурите, оваа реверзибилна јакна за момчиња од швајцарските Алпи можат лесно да одат од пуфер до дизајн на Бербер. Оваа качулка и разноврсна јакна за ладно време е вашиот нов фаворит да го задржите вашето момче топло топло. Реверзибилна од Понги Пафер до Бербер. Худ. Затворање на предниот патент. Две странични џебови. Рефлексивно лого. Подготвена облога на вода од страната на пуферот. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Момци за реверзибилна јакна со качулка од швајцарските Алпи.

За производот

Избор на клиент