0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Први чекори момчиња дете и деца со конвертибилни врати на Ева патики, големини 5-6

Први чекори момчиња дете и деца со конвертибилни врати на Ева патики, големини 5-6

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Резултат слатки и модерни вентилали со вентилатори за патики за вашето мало момче од први чекори. Со конвертибилен грб, овие се супер лесни за ставање и полетување. Совршен за еден ден надвор на сонце, покрај плажа, камп и на кое било друго место цело лето. Грипи ѓон. Кабриолет назад. Вентилиран дизајн.

За производот

Избор на клиент