0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Впечатоци Јанта quакард завеси Постави со заглавие на горниот заглавје

Впечатоци Јанта quакард завеси Постави со заглавие на горниот заглавје

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Вклучете прекрасен белег на вашиот омилен простор со сетот за завеси Јанта quакард. Овие раскошни панели се издржливи во нивната квалитетна полиестерска конструкција. Theакард ткаеше цветно шема на Дамаск во светло бело карактеристики зачудувачки детали и недооценена елеганција со својата суптилна треперлива и полирана, не'рѓосувачка заглавие на гром. Овие прекрасни завеси имаат регален изглед и ја прават инсталацијата едноставна, само обесете и лизгајте! Громи : Секоја табла има осум полирани не'рѓосувачки и громи без 'рѓа. Цврсти и доволно големи за повеќето прачки на пазарот што го олеснуваат преместувањето на завесата. Внатрешниот дијаметар мери околу 1,6 инчи и надворешниот дијаметар на околу 2,4 инчи. Грижа : Панелите лесно се мијат машини. Тие се избледени, брчки и отпорни на смалување. Измијте ладен, нежен циклус, смота суво, не бели, топло железо кога е потребно. Вклучени : две (2) панели за завеси. Материјал : 100% полиестер. Модел : Цветен Дамаск. Стил : модерен. Бои : светло сива, каросерија, постелнина. Квалитет : Горниот полите мери 3,74 ”, долниот полите мери 1,96”, а страничните полите мерат 0,98 ”секој.

За производот

Избор на клиент