0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Базонги куклен театар Плејхаус шатор со рачни кукли

Базонги куклен театар Плејхаус шатор со рачни кукли

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Базонги куклен театар Плејхаус шатор со рачни кукли Bazoongi куклена дрво Игра структура : Ве молиме Забележете : Само за употреба во затворен простор. Исчистете само со влажна мијалник. Отстранливи ракавици за рака за да се преправаат. Димензии : 40 "дијаметар x 54" ч. Ткаенина : 100 проценти не ткаени. Виндоус : 100 проценти полиестерска мрежа. Рамка : Патентирани столбови „Г3“.

За производот

Избор на клиент