0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Компанија за учење EPIK ELT0703HPK HIGHQ TAB TAB 16 GB Детска таблета - розова

Компанија за учење EPIK ELT0703HPK HIGHQ TAB TAB 16 GB Детска таблета - розова

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

- 7 HD (1024x600) дисплеј на екран на допир. - 1,10 GHz Intel Atom X3-C3200 RK Quad Core процесор. - 1 GB RAM меморија. - 16 GB HDD. - USB / Micro SD слот. -Вграден Wi-Fi. - 0,3 MP предна камера / 2 MP задна камера. - Вградени звучници и микрофон. - Android 5.1 Навик. - Google Play. - Компанија за учење Pink Finish Epik ELT0703 HPK Tab High Q Таб 7 инчи 16 GB Детска таблета - розова.

За производот

Избор на клиент