0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Атлетски работи женски основни активни шорцеви за велосипеди за велосипеди, отпечатоци

Атлетски работи женски основни активни шорцеви за велосипеди за велосипеди, отпечатоци

DEN 175.84
Достапно за нарачка

Достапност

Атлетски работи фитнес шорцеви, совршени за вежбање и виси околу куќата да ги завршат работите! Овие класични шорцеви за велосипеди се карактеризираат со технологија за прицврстување на влагата DRI-моор, овозможувајќи дишење и спречување на непријатност предизвикана од вградена влага. Ткаенината од памук-спандекс чисто ја апсорбира потта. Шорцевите се активно опремени, што значи дека се вклопуваат како втора кожа : природно контурирани на вашата форма и кривини, и се протегаат за целосна подвижност во текот на вашата рутина за вежбање. Атлетски работи Activeенски активни активен шорцеви за велосипеди со Dri-работи, исто така, може да се носат удобно како основен слој под облеката. Атлетски работи женски основни активни шорцеви за велосипеди за велосипеди, отпечатоци : ексклузивно преку Интернет. 90% памук 10% спандекс. 6.5" inseam bike short. Fitted. Pull-On Styling. Tag-free Comfort. Dri-works Moisture Wicking. Imported. Machine Washable. Available in Core Colors, CLICK HERE. Available in Fashion Colors, CLICK HERE. Available in Plus Sizes, КЛИКНИ ТУКА.

За производот

Избор на клиент