0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Слики, табела за кафе на Напа - Бела, 40x16

Слики, табела за кафе на Напа - Бела, 40x16

DEN 1279.84
Достапно за нарачка

Достапност

Измамно едноставна, рачно изработена масичка за кафе ја комбинира топлата текстура на бор дрво со бела боја во минималистичка скулпторска форма. Конечно додавањето на ова вештачко парче е сјајната црна метална рамка за совршено спарување. Не е потребно собрание. Направено во Мексико. Рачно изработени метални нозе. Рачно изработено насликано дрво. Избришете со мека, влажна крпа; Избегнувајте употреба на груби хемикалии или абразивни материјали за чистење. Не ставајте топли предмети директно на површината; Користете ги крајбрежјето под пијалоци за да спречите ознаки и дамки. Рамката е стручно направена од челичен метал.

За производот

Избор на клиент