0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Потпис на спиењето на спиењето нанесена мемориска пена-калем целосен душек

Потпис на спиењето на спиењето нанесена мемориска пена-калем целосен душек

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Разбудете се чувствувајќи се опуштено, освежено и обновено секое утро со потписот за спиење 8 ”душек за калем за обнова. Врвниот слој на надворешната обвивка за обнова и Cool Max® е совршено спарен за да обезбеди свежа и ладна површина за спиење, додека независно затегнатите калеми го елиминираат нарушувањето на движењето. Со потписот Душек за спиење 8 ”обнова на калем, спиењето повеќе не е едноставно неопходност, туку Цело искуство, ноќ по ноќ, од година во година. Карактеристики : Зачувувањето на Cool Max® во надворешната обвивка помага да се задржи телото свеж и ладен слој на Rebernegel обезбедува поладен површина за спиење, зависно зависно калеми, обезбедуваат непрекинато за спиење во близнаци, целосни, кралица и крал Size CFR1633 во согласност со потписот 8 инчи за повторно обновување на меморија за пена-кама Душек.

За производот

Избор на клиент