0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Скејкерс пенести стапки како дополнителна платформа за удобност Сандал

Скејкерс пенести стапки како дополнителна платформа за удобност Сандал

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Додадете малку сјај на вашето потопло време естетика во стапките на пена во Скекерс-колку е дополнително, во кој има класичен сандал во стилот на лизгање со затворање на кука и јамка на потпетици. Обликувана Ева. Прилагодливи ленти. Пријателски за вода.

За производот

Избор на клиент