0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Чудо на нација на момчињата 4- & Хаски се исцеди со кратки ракави Поло кошула

Чудо на нација на момчињата 4- & Хаски се исцеди со кратки ракави Поло кошула

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Убава и удобна, ултра-мека поло маица од Wonder Nation е сигурно дека ќе биде хит за училиште или пошироко. Јака со плоча со три копчиња. Кратки ракави. Единствен џеб на градите. 65% памук/45% полиестер. Машина за перење. Увезени.

За производот

Избор на клиент