0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Стерлинг сребро 14к злато позлатена срцева кубна цирконија вечност

Стерлинг сребро 14к злато позлатена срцева кубна цирконија вечност

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Едноставен, но зачудувачки, овој вечен прстен од накит од тигар обезбедува привлечна искра на вашиот секојдневен изглед со блескави кубни цирконија украси, полирани до зрачен сјај. Продаден исклучиво на. Поставете во : 14 K злато позлатено сребро. Големина на САД 7. Злато-позлатена кубна цирконија за редење прстен за жени од накит на тигар. Фотографијата можеби е зголемена и/или подобрена . скоро сите скапоцени камења се третирани за да ја подобрат нивната убавина и да бараат посебна грижа.

За производот

Избор на клиент