0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
од Dearfoams женски врзани затворени влечки од грбот

од Dearfoams женски врзани затворени влечки од грбот

DEN 303.84
Достапно за нарачка

Достапност

ДФ од страна на Decината на Decerfoams Woman's Woman, затворени влечки од грбот, е направено со долги денови на ум. Овој лизгач на сè може да се пофали со пријатни табани за меморија од пена и поддршка на затворен дизајн. Издржлив дизајн на затворен бек. Мулти-густина амортизирана влошка со мемориска пена. TPR Outsole.

За производот

Избор на клиент