0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
DesignART 'Апстрактна племенска шема' Боемска и еклектична панел за завеси

DesignART 'Апстрактна племенска шема' Боемска и еклектична панел за завеси

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа племенска апстрактна завеса за образец . Оваа елегантна боемска и еклектична завеса се печати со употреба Постелната ткаенина е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на овој Blue Curtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : Боемјан и еклектичен. - Предмет : Апстракт. - Боја : сина. - Модел : геометриски. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

За производот

Избор на клиент