0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Kenda KLever Mt Kr LT35 12.50r 121Q гума за лесен камион

Kenda KLever Mt Kr LT35 12.50r 121Q гума за лесен камион

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Кенда М/Т е одличен избор за вонредни ентузијасти или поединци за кои е потребна гума за влечење за нивното работно опкружување. Издржливото гумено соединение ќе издржи на најпребирливите работни околини. Покрај тоа, Kenda M/T има уникатни самостојни чизми за максимална влечење за време на најстрогите услови. Соодносот со низок гума до празнина ја подобрува влечење додека се качува по карпи или возење надвор од патот. Променливиот дизајн на блок на рамената го подобрува животот на шарите и удобноста на возењето. Камен ејектор бар во рамките на шарата промовира само-чистење за подобра влечење и издржливост. Сипетите во рамките на блоковите на шара создаваат дополнителни рабови за гризење за да го зголемат зафатот. Подигната бела буква или нацртаната бела буква во зависност од големината на гумата.

За производот

Избор на клиент