0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Апстрактни удари со четки, врамени уметнички печати за сликање

Апстрактни удари со четки, врамени уметнички печати за сликање

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee texturedидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Бренд : Декора за домашна дома. Дизајн од Бронвин Бејкер. Апстрактни удари со четкички жолто сино сиво.

За производот

Избор на клиент