0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 819.04
Достапно за нарачка

Достапност

Подигање што ќе ви го погледне новите височини, Gaylee By Brinley Co. Детални детали за цвест и квадратни пети, дајте му на овој багажник на коленото гроздобер допир. Оваа едноставна силуета има удобна пена од 4 мм Tru ™ honsole, веганска кожа и тенка потпетица на стилето. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 15 1/2 инчи. Обем на теле : 13 инчи. Врвен обем : 14 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Избор на клиент