0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност Кендалското езеро есен од Курт Шафер, рамка од дрво

Трговска марка ликовна уметност Кендалското езеро есен од Курт Шафер, рамка од дрво

DEN 480.00
Достапно за нарачка

Достапност

Подготвени да се дружат и да се вратат во различни големини 11 "x 14". Курт Шафер. Формат : хоризонтална. Материјал : Акрилик. Големина на печатење : 8 "x 10". Печати медиум : Гикле. Подготвени да висат. Целосно собрани. Се одликува со дрвја со жолти и портокалови лисја околу езерото. Мат дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор.

За производот

Избор на клиент