0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
LeЕ Ridersенски плус долга ракав плетена руно кошула

LeЕ Ridersенски плус долга ракав плетена руно кошула

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Lee Riders, Plusенски плус долги ракави плетени руно кошула, предна плоча со кошула, кокошка за џеб, џеб -фунти, руно ткаенина Ли Ридерс. Предна плоча на копчето. Џебови од страничен цвест. Искористена полите на кошулата.

За производот

Избор на клиент