0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Уметнички ткајачи Феј Традиционален килим во затворен простор

Уметнички ткајачи Феј Традиционален килим во затворен простор

DEN 2737.76
Достапно за нарачка

Достапност

Колекцијата Монако ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските стилови на елеганција, удобност и софистицираност. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња чамци издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и има среден куп. Само чисто, само една година ограничена гаранција. Традиционален стилизиран килим, машина ткаен полипропилен, средна висина на купот 0,31, направена во Турција.

За производот

Избор на клиент