0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Медиум за заштита на препоните

Медиум за заштита на препоните

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Боксот во САД и златните нараквици одобрени од повеќето добрите и аматерите Специјални криви, длабоки бунари помагаат да се обезбеди тотална заштита ексклузивен дизајн помага во покривањето на еластичниот опсег на половината на половината на стомакот со затворање на кука и јам Со пошироки упатства за опсег на еластични половини : мали (26-30 "половината, до 125 фунти.) Среден (30-34 " половината, 125-150 фунти.) Голем (34-38 "половината, 150 фунти. до тешка категорија) xl (38-44 "половината, супер тешка категорија) Заштитник на ринг-абдоминална бокс : одобрени во боксот во САД и златните нараквици. Еластичната лента за половината со затворање на кука и јамка обезбедува одлично вклопување. Сега е изработена од црвена кожа и поширок еластичен опсег на половината.

За производот

Избор на клиент