0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Благородно куќиско кружно wallидно огледало со акрилна рамка, чиста

Благородно куќиско кружно wallидно огледало со акрилна рамка, чиста

DEN 2198.24
Достапно за нарачка

Достапност

Ова прекрасно кружно wallидно огледало со јасна рамка ќе отвори секој внатрешен простор. Доволно голем за да биде корисен, но не толку голем за да биде остричен, тоа е совршен додаток на вашиот дом. Направени од трајни материјали според највисоките квалитети на занаетчиството. Вклучува : едно (1) огледало. Материјал : калено стакло. Материјал за рамки : акрилик. Заврши : огледало. Заврши рамка : Јасно. Не е потребно собрание. Рачно изработени детали. Димензии : Висок 1,00 инчи длабок x 36,00 инчи широк x 36,00 инчи.

За производот

Избор на клиент