0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Детската соба од Ступел те сакам на Месечината и се вратив на розова боја со бело гранично платно wallидна уметност од Лулусимонстудио

Детската соба од Ступел те сакам на Месечината и се вратив на розова боја со бело гранично платно wallидна

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Лулусимонстудио.

За производот

Избор на клиент