0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Расел момчиња карго руно худи, големини 4-18

Расел момчиња карго руно худи, големини 4-18

DEN 288.00
Достапно за нарачка

Достапност

Супер наполнет и подготвен за ден на авантура. Тоа е убавината на карго -худи на Расел. Одликувајќи се со лесен стил на пуловер, меко чувство и преден карго џеб со акценти на контраст, оваа дуксерка со дуксери го одржува удобен и пријатна цел ден. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж; прикачен аспиратор. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги, раглански ракави. Ocketsебови : Преден карго џеб. Карактеристики : Лого на левиот ракав. Момци карго худи од Расел Худи.

За производот

Избор на клиент