0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
39 ”l 23” w 83 ”H Кингсли Винил Арбор

39 ”l 23” w 83 ”H Кингсли Винил Арбор

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Кингсли Арбор е дизајниран со автентична архорска архитектура во умот. Деталите за дијамантска решетка ги поддржуваат растенијата за искачување и цвеќињата за да обезбедат шармантен и интригантен акцент на кој било двор, градина или патека. Изработен со врвен винил отпорен на временски услови, Кингсли Арбор е без одржување и е изграден за да трае. . Едноставно за склопување и инсталирање и доаѓа со 20-годишна гаранција. Материјал : Изработен од трајни BPA/фталат-без винил дијамантски решетки странични панели ги поддржуваат вашите растенија за качување и цвеќиња Одржување бесплатно : Лесно за одржување и чиста боја : бела 20-годишна гаранција. Димензии : 39 "L x 23" W x 83 "H (99,1 cm L x 58,4 cm W x 210,8 cm H) Ширина на отворање : 36" (91,4 см) Пост Големина : 1,5 "x1.5" (3,8 см x 3,8 см . Временска посветеност : 2 лица, 1-2 часа Број на кутии : 1.

За производот

Избор на клиент